Dovolenka, zájazdy, ubytovanie, pobyty 2019

Coral Bay, Cyprus – pobyty, zájazdy, dovolenka

Coral-Bay-Cyprus-zajazdy-dovolenka-pobyty

Letovisko Coral Bay je považované za jedno z najpríťažlivejších miest na ostrove Cyprus, je vhodným miestom pre rodiny s deťmi. Stredisko sa nachádza v pokojnom idylickom prostredí, hneď pri morskom pobreží a krásnej piesočnatej pláže, kde je aj malý romantický prístav. V blízkosti sa nachádza známe a turistami vyhľadávané mesto Paphos.

Coral Bay (Koralová zátoka) je prírodným úkazom s krištáľovo čistým morom, zlatým pieskom a rajom pre milovníkov vodných športov. Je tu postarané o šport i zábavu. Nachádzajú sa tu tenisové kurty, požičovne vybavenia pre windsurfing alebo šnorchlovanie. Priaznivci aktívnej dovolenky tu môžu vykonávať plážové a vodné športy vrátane potápania.

Počasie a teplota mora – Coral Bay (Paphos)

Sea water temperature

 

Coral Bay je pokojnejšie, rýchlo sa rozvíjajúce letovisko, ležiace neďaleko Paphosu, kam je možné dopraviť sa miestnymi autobusmi alebo taxíkmi, je považované za jedno z najatraktívnejších miest na Cypre. Príjemné sú ranné aj večerné prechádzky okolitou prírodou.

Taverny a reštaurácie ponúkajúce miestne cyperské špeciality a jedlá ako "souvla" a "kleftiko", určite uspokoja aj najnáročnejšieho turistu. Nechýbajú tu však ani obchody so suvenírmi a supermarkety. Ideálne podmienky pre milovníkov golfu ponúka golfový klub s ihriskom s 18 jamiek, ktorý je vzdialený od Coral Bay asi 18 km.

Ponuka pobytov – Cyprus, Coral Bay

 


Cyprus
je jedným z turisticky najobľúbenejších ostrovov v Stredozemnom mori. Cyprus svojim návštevníkom ponúka pláže s jemným svetlým pieskom a komfortné ubytovanie v luxusných hoteloch so širokým spektrom poskytovaných služieb. Na ostrove sú taktiež vynikajúce podmienky pre windsurfing, vodné lyžovanie a potápanie.

Vyhľadať najlepšie zájazdy – Cyprus 2019

 


Na Cyprus je však možné vyraziť taktiež za poznaním. Najzaujímavejšími miestami na Cypre sú pohorie Troodos s monumentálnym kláštorom Kykko, hlavné mesto Nikózia, Archeologické múzeum, katedrála sv. Jána a množstvo ďalších. Cyprus a letovisko Coral Bay je ideálne miesto aj pre mimosezónnu dovolenku, pretože ponúka viac ako 300 slnečných dní v roku a minimálne množstvo zrážok.Booking.com