Dovolenka, zájazdy, ubytovanie, pobyty 2019

Kranevo, Bulharsko – pobyty, zájazdy, dovolenka

Bulharsko_Kranevo_dovolenka_pobyt_ubytovanie

Typická bulharská prímorská dedinka Kranevo, osídlená už od rímskych čias, sa stala centrom turistického ruchu vďaka ideálnej polohe medzi strediskami Zlaté Piesky a Albena. Do blízkeho strediska Albena sa dá dôjsť po krásnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora.

Mestečko Kranevo je preslávené nielen svojimi minerálnymi prameňmi, ale aj množstvom obchodíkov, ktoré ponúkajú tovar miestnych výrobcov, a množstvom reštaurácií a bistier s vynikajúcimi a vyhlásenými pokrmami bulharskej kuchyne.

Počasie a teplota mora – Kranevo

Sea water temperature

 

Kranevo je malebná lokalita ležiaca 25 km severne od Varny, stredisko je často označované za predmestie Albeny. Nájdete tu široké piesočnaté pláže a čisté plytké more. Medzi Kranevom a Albenou leží na brehoch rovnomennej riečky rezervácie Batova (listnatý les), v ktorej sú vzácne stromy a chránené rastliny.

PONUKA NAJLEPŠÍCH ZÁJAZDOV - KRANEVO, BULHARSKO, LETO 2019


Prekrásne dlhé piesočnaté pláže, ktoré majú väčšinou veľmi pozvoľný vstup do mora, sú priamo ideálne pre dovolenku s malými deťmi.

Čo sa týka stravovania a nákupov, Kranevo má porovnateľnú ponuku reštaurácií a obchodov ako Albena, ceny sú však oveľa priaznivejšie ako v samotnej Albene.

VYHĽADAŤ ZÁJAZD DO BULHARSKA ZA NAJLEPŠIE CENY – LETO 2019

 


Vodné športy na pláži: windsurfing, vodné lyžovanie, vodné bicykle, jazda na banáne, požičovňa bicyklov, minigolf. Na pláži sa nachádza reštaurácia, bary a diskotéky.Booking.com