Dovolenka, zájazdy, ubytovanie, pobyty 2019

Lozenec, Bulharsko – pobyty, zájazdy, dovolenka

Bulharsko_Lozenec_dovolenka_pobyt_ubytovanie

Lozenec je kľudné mestečko na juh od mesta Burgas, medzi strediskami Primorsko a Carevo. Malebná dedinka obklopená krásnou prírodou leží asi 65 km južne od Burgasu na úpätí pohoria Strandža. Dedinku obklopujú rozsiahle vinice a lesy, miesto je ideálne napríklad na výlety na horských bicykloch. Pláž je strážená, s pozvoľným vstupom do mora, preto je vhodná aj pre malé deti. Lozenec odporúčame všetkým, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku na pokojnom mieste.

Príjemné romantické večery môžete stráviť v niektorej z miestnych reštaurácií alebo kaviarní. Nezanedbateľnou výhodou tohoto miesta sú nízke ceny (v porovnaní s veľkými hotelovými strediskami) a kľudný charakter. Práve vďaka svojmu tichému charakteru sa toto miesto stalo veľmi rýchlo populárnym.

Počasie a teplota mora – Lozenec

Sea water temperature

 

V posledných rokoch tu bolo postavené mnoho súkromných hotelov a penziónov, preto ubytovanie je na kvalitnej úrovni. Dovolenkové stredisko Lozenec i ako väčšina ďalších miest Čiernomoria, zažíva obdobie veľkého rastu spojené so stále sa zvyšujúcou kvalitou služieb ubytovania aj stravovania.

PONUKA NAJLEPŠÍCH ZÁJAZDOV - LOZENEC, BULHARSKO, LETO 2019

 


Lozenec
má hlavnú pláž a niekoľko vedľajších. Z hľadiska naturizmu je podstatná hlavná pláž, respektíve jej najvzdialenejší - najsevernejší výbežok. Tam sa nachádza priestor pre nudistov.

Návštevníkov láka krásne pobrežie a idylka ešte pustého južného Bulharska. V tejto oblasti už sú všade vo vnútrozemí kopce a aj bezprostredné okolie Lozenca je mierne zvlnené.

VYHĽADAŤ ZÁJAZD DO BULHARSKA ZA NAJLEPŠIE CENY – LETO 2019

 


V prípade voľnej kapacity potápačského centra a na základe predchádzajúcej dohody alebo objednávky sú tu prevádzkované tiež poznávacie ponory (discovery diving) pre nepotápačov. V okolí Lozenca je rad lokalít vhodných na tento účel, ktoré sú výborne prístupné z brehu a majú tiež bohatú faunu i flóru. Potápačská základňa poskytuje služby počas celej letnej sezóny. Konkrétne od mája až do októbra. Najlepšie podmienky pre potápanie sú na jar, potom v mesiacoch september a október.Booking.com