Dovolenka, zájazdy, ubytovanie, pobyty 2019

Ravda, Bulharsko – pobyty, zájazdy, dovolenka

Bulharsko_Ravda_dovolenka_pobyt_ubytovanie

Ravda je menšie prímorské mestečko v južnom Bulharsku. Pobrežná dedinka sa nachádza 25 km severne od Burgasu, 3 km južne od mestečka Nesebar a 5 km od známeho letoviska Slnečné Pobrežie. Na východe Ravda sa spája s predmestím Nesebaru. Letoviská sú symbolicky oddelené širokým zálivom. Do Nesebaru alebo na Slnečné Pobrežie sa dostanete turistickým vláčikom alebo pravidelnou autobusovou linkou.

Počasie a teplota mora – Ravda

Sea water temperature

 

Letovisko Ravda doporučujeme predovšetkým klientom, ktorí vyhľadávajú skôr pokojnejšie letoviská. Dobré klimatické podmienky a blízkosť historického Nesebaru robia z dedinky vyhľadávané miesto Čiernomoria. Aj keď tu vládne čulý stavebný ruch, radí sa Ravda stále medzi tie pokojnejšie strediská. Pláže tu nie sú preplnené a ceny v mestečku sú stále pod úrovňou cien na Slovensku.

VYHĽADAŤ ZÁJAZD DO BULHARSKA ZA NAJLEPŠIE CENY – LETO 2019

 


Ravda v posledných rokoch sa vďaka turistickému ruchu veľmi rozvinula a stalo sa z nej veľmi obľúbené letovisko. Pláž je piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora. Samozrejmosťou sú plážové bary a občerstvenie, za poplatok si možno zapožičať lehátka a slnečníky a vybrať si zo širokej ponuky vodných športov. Stredisko je o mnoho pokojnejšie ako Slnečné Pobrežie alebo Nesebar, ale aj tu nájdete množstvo obchodov a kaviarní.

PONUKA NAJLEPŠÍCH ZÁJAZDOV - RAVDA, BULHARSKO, LETO 2019

 


Ravda
je teda ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú stráviť pohodovú dovolenku mimo živých turistických centier. V lete Ravda sa mení vo veľmi obľúbené krásne letovisko s bohatou ponukou zábavy ako pre deti, tak aj pre dospelých. Navštíviť môžete rad obchodíkov, reštaurácií, diskoték, detský lunapark, veľkým lákadlom je aj nový moderný aquapark. Toto letovisko môžeme vrelo doporučit klientom všetkých vekových kategórií, ako aj rodinám s deťmi.

 Booking.com